Visas spēles

Home » Visas spēles
Mega Moolah automātā ir pieci ruļļi trijās rindās un 25 izmaksu līnijas. Izklausās diezgan parasti, taču visā azartspēļu pasaulē ir zināms, ka šajā spēlē ir gūti vairāki vislielākie džekpoti.
Spēles režģis ir palielinājies līdz 8x8 rūtiņām, bet, diemžēl, spēlei nav tik daudz funkciju, kā tas bija Reactoonz 2 spēlē. Uz spēles laukuma interesanti izskatās daži simboli, kad to izmērs ir sasniedzis ir 7x7 rūtiņas. Izmantojot Mega Cluster mehāniku, spēles scenārijs saistās ar Quantum wild un Quantumeter funkcijām, kas sola lielus laimestus.
Fire Joker ir vienkāršs, taču elegants tiešsaistes spēļu automāts, kurā var gūt iepriecinošus laimestus. Fire Joker no Play’n GO ir 3 ruļļi trijās rindās. Spēlei ir 5 fiksētas izmaksu līnijas, kas to padara ļoti vienkāršu.
Spēlē ir atbilstoša Senās Ēģiptes atmosfēra ar augstas izšķirtspējas grafiku, 5 spēles ruļļi ar 10 izmaksu līnijām un zemāko iespējamo likmi 10 centi. Doom of Dead ir bezmaksas griezieni un citas patīkamas funkcijas, kas var atnest lielu laimestu. Spēļu automātam Cat Wilde and the Doom of Dead ir daudz līdzību ar savu priekšgājēju Book of Dead, kas ir Play‘n GO populārākā spēle. Šeit ir pievienoti paplašinošie wild simboli, un tas padara spēli pavisam unikālu.
Crazy Time darbība norisinās lielā un krāsainā izklaides studijā, kurā atrodas galvenais naudas rats. Virs tā redzam Top Slot un četras aizraujošas bonusa spēles - Cash Hunt, Pachinko, Coin Flip un Crazy Time. Spēle sastāv no galvenās spēles un četrām papildspēlēm. To ir viegli spēlēt, jo spēlētāji tikai izdara likmes uz skaitļiem - 1, 2, 5 vai 10, kā arī bonusa spēlēm. Divās no bonusa spēlēm jāpieņem īpaši svarīgs lēmums, jo jārēķinās, ka ne vienmēr varēsi laimēt vienu un to pašu balvu.
Aviator ir vairāku spēlētāju spēle, kas sastāv no pieaugošas līknes, kas var avarēt jebkurā brīdī. Kad spēle sākas, reizinātāju skalā varam novērot pieaugumu. Pirms laimīgā lidmašīna dodas prom, spēlētājam ir jāpaspēj izņemt nauda.
Book of Secret atdeves procents jeb RTP ir mainīgs. Tas var būt diapozonā starp 88% līdz pat 98%. Spēlē ir diezgan augsts laimesta svārstīgums - laimesti būs lieli, taču to izkrišanas frekvence ir visai zema. 
Atdeves procents Book of Ra Magic spēlē ir zemāks nekā vairumam online spēļu automātu - 95.03%. Tas nenozīmē, ka spēļu automātā laimēsi mazāk, jo RTP procents tiek attiecināts uz kopējo likmi un kopējo uzvaru, ņemot vērā visus spēļu automāta spēlētājus.
Book of Maya spēļu automātā RTP atdeves procents ir mainīgs. Ja spēlēsi bez Ekstra likmes funkcijas, tad RTP būs 95.10%. Ja aktivizēsi Ekstra likmi, tad atdeves procents palielināsies līdz 95.18%.
Dazzle Me Megaways spēļu automāta atdeves procents ir tikai mazliet virs industrijas vidējā - 96.1%. Oriģinālajā spēles versijā šis procents bija augstāks - 96.9%.