ЕGТ

Book of Magic ir viena no populārākajām spēļu automātu spēlēm. Tā piedāvā dažādas funkcijas un neticamu maģijas tēmas spēli ar 5 ruļļu un 20 izmaksu līnijām. Tēma ir par burvju zemi, kurā jums tiek lūgts iegūt spēku no burvju grāmatas, lai glābtu princesi un uzveiktu ļauno burvi. Grāmatu Book of Magic var spēlēt gan galddatorā, gan mobilajā ierīcē, kas to padara papildus pievilcīgu.
40 Super Hot ir populārs kazino spēļu automāts, kas darbojas uz Euro Games Technology programmatūras platformas. Šajā krāsainajā spēļu automātu spēlē ir pievienoti augļu simboli, tradicionālie septītnieki, kas ir Wild simboli un zvaigznes kā izkliedes simboli.
5 Dazzling Hot ir spēļu automāts par augļu tēmu, kur spēle notiek uz sarkana fona un ar krāšņu krāsu kombināciju, kas padara to interesantu un aizraujošu. Spēlei ir precīza un skaista grafika, neskatoties uz vienkāršo tēmu. Visi augļi izskatās ļoti kārdinoši. Ruļļi ir piepildīti ar dzīvām krāsām, un šī iemesla dēļ spēle ir pievilcīga viegliem atpūtas vakariem.
Spēlētāju vidū Senās Ēģiptes tēma ir ļoti populāra, un tās popularitāte sākās 70tajos, kad Eģipte aktīvi sāka izrādīt savu kultūru. Austrumnieciskie simboli, attēli un krāsas ikvienam veicina fantāziju. Zinot cik bieži Ēģiptē ir atrastas bagātības, šī spēle ļauj spēlētājiem sajusties, ka viņi tajā arī var atrast savu apslēpto bagātību, kas ir ietērpta fantastiskā dizainā un nevainojamā izpildījumā.